Moda męska – trendy na najbliższe miesiące roku 2022

Trendy w modzie ulegają ciągłym zmianą, jednak co jakiś czas wybrane elementy garderoby z poszczególnych sezonów, powracają do łask.

Co jest modne w roku 2022 dla mężczyzn?

W modzie męskiej aktualnie mamy styczność z powrotem takich trendów jak szerokie spodnie, czy marynarki. Inspiracji zdecydowanie możemy poszukiwać w szafach naszych rodziców czy dziadków. Mówiąc już o marynarkach, warto zaznaczyć, że noszenie garniturów nie tylko w miejscu pracy, ale i również na co dzień, jest jak najbardziej wskazane.

Natomiast, jeżeli mówimy o kolorach, warto zainteresować się barwami żywymi i nasyconymi. Błękity, zielenie, pomarańcze, żółcie, a nawet róże, na takie właśnie kolory musimy zwracać uwagę podczas zakupów. W kwestii wyboru materiałów warto postawić na skóry i denimy w przypadku kurtek oraz na jedwabie i satyny przy wyborze koszuli.

Modny facet 2022 – sprawdź te informacje

Do mody wchodzą też ubrania typu oversize w formie obszernych marynarek, koszuli czy też spodni. Warto zainwestować również w swetry czy kamizelki, zakładane na białą koszulę z kołnierzykiem.

W upalne dni postaw na koszule typu polo oraz męskie szorty w kant. W kwestii obuwia, klapki czy sandały, mogą okazać się doskonałym dopełnieniem stylizacji. Jeśli chodzi o nakrycia głowy, to popularności nie tracą bejsbolówki. Od kilku lat nie opada również moda na tak zwane kapelusze wędkarskie, z bawełny, z małym rondem. Aby wpasować się w aktualne trendy, nie musimy koniecznie inwestować w marki luksusowe.

Ubrania obejmujące aktualne trendy, znajdziesz również w sieciówkach. Przed wyjściem na zakupy nie zaszkodzi zajrzeć do szafy, ze względu na powtarzalność od wielu lat niektórych z powyższych trendów.